Zadzwoń do nas! +48 604 50 50 68
Ul. Janickiego 27
71-270 Szczecin
+48 604 50 50 68
Umów się do nas!
Pn - Pt: 08:00 - 20:00
Tel. (Sb): 09:00 - 15:00

Rehabilitacja

Fizjoterapia w trosce o sprawność i piękno ciała

Ekspert Zdrowia to sieć gabinetów rehabilitacyjnych działających na szczecińskim rynku już od kilku lat. Słyniemy głównie z rehabilitacji ortopedycznej, sportowej, neurologicznej oraz rehabilitacji osób starszych. Ekspert Zdrowia to miejsce, w którym pracują wykształceni fizjoterapeuci i lekarze, wciąż doszkalający swoją wiedzę, to ludzie, których pasją jest nie tylko sama rehabilitacja, ale także chęć pomocy innym.

W naszych gabinetach oferujemy szeroki zakres zabiegów fizykoterapeutycznych indywidualnie dobranych dla pacjenta, ćwiczenia kinezyterapeutyczne, terapię manualną, masaże lecznicze, sportowe czy relaksacyjne.

Wiemy jak bardzo forma naszego ciała wpływa na samopoczucie dlatego zachęcamy do skorzystania z mało znanego zabiegu terapią falą uderzeniową w celu zwalczania cellulitu. Zabieg ten cieszy się ogromnym powodzeniem u naszych pacjentów.

Fala uderzeniowa, to urządzenie, które głównie posiada zastosowanie w rehabilitacji, jednakże przy zastosowaniu specjalnego aplikatora, można także upiększyć skórę naszego ciała. Działanie fali mechanicznej w połączeniu z falami ultradźwiękowymi o podwójnej częstotliwości przynosi zaskakujące efekty w zakresie medycyny estetycznej, działając na strukturę kolagenu, tkankę łączną i miejscową otyłość. Już po kilku zabiegach widać efekt w postaci ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Zabieg  fali uderzeniowej w połączeniu z masażem trwa od pół godziny do godziny w zależności od powierzchni pola zabiegowego. Zazwyczaj zabieg wykonywany jest na udach, pośladkach, brzuchu i ramionach.  Zadowolenie naszych pacjentów jest najlepszym dowodem na skuteczność zabiegu.


Promocje!


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Ekspert Zdrowia wychodzi do Państwa z promocją od 01 do 23 grudnia 2017, vouchery w następującej cenie:

  • Terapia falą uderzeniową antycellulitową: -50 zł
  • Każdy masaż: -30%

Dziękujemy za zaufanie wszystkim pacjentom Ekspert Zdrowia, za wspólne lata i wciąż dodatkową energię i motywację do rozwoju.

Życzymy radosnych, pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowego i aktywnego przyszłego Nowego Roku 2018!

W celu zakupienia Świątecznego Vouchera zapraszamy do kontaktu!