Zadzwoń do nas! +48 604 50 50 68
Ul. Janickiego 27
71-270 Szczecin
+48 604 50 50 68
Umów się do nas!
Pn - Pt: 08:00 - 20:00
Tel. (Sb): 09:00 - 15:00

Nasz zespół

Specjaliści i profesjonaliści, którzy Ciebie nie zawiodą


Tomasz Jurczak

Nazywam się Tomasz Jurczak. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy jako fizjoterapeuta staram się dbać o dobrą komunikację z pacjentem. Dzięki temu mam możliwość poznać bliżej oczekiwania pacjentów i problemy, z którymi się zgłaszają. Wszystko w połączeniu z odpowiednią diagnostyką ułatwia dobranie i wdrożenie odpowiedniej terapii. Dodatkowo ukończyłem kurs PNF Basic, Mulligan Concept A i B oraz Kinesiology taping KT1, KT2. Obecnie szkolę się w zakresie terapii manualnej systemem niemieckim. Prywatnie poza pracą biorę udział w amatorskich biegach długodystansowych. Na koncie mam kilkanaście startów w tym dwa półmaratony. Gram także amatorsko w piłkę nożna w OKS Vielgovia Szczecin występującym w szczecińskiej A-klasie.


Mario Cardinali

Nazywam się Mario Cardinali. Od dziecka zafascynowany jestem sportem: trenowałem pływanie, karate, lekką atletykę, tenis oraz piłkę nożną. To właśnie stąd wzięło się moje zainteresowanie fizjoterapią.

Ukończyłem studnia I stopnia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Tam też kontynuuję naukę na studiach magisterskich. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem praktykując
w licznych państwowych i prywatnych placówkach. Podczas studiów poszerzałem wiedzę na specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji m.in.: KinezjoTaping, masaż tkanek głębokich, praca na punktach spustowych. Uczestniczyłem w warsztatach dot. stawu barkowego, stawu kolanowego – leczenie zachowawcze i postępowanie pooperacyjne.  Swoje plany zawodowe wiążę głównie z fizjoterapią ortopedyczną oraz pracą na tkankach miękkich.

Czas wolny spędzam aktywnie. Uprawiam sport, podróżuję. Jestem wielkim fanem sportów walki i piłki nożnej. Od dziecka kibicuję Manchesterowi United.


Grażyna Pokomeda